Jdi na obsah Jdi na menu

Aneta agility

22. 3. 2017

Výsledky závodů. ANETY

 

  1. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  2. Agility Hill´s, : 3/35, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  3. Agility Hill´s, : Diskvalifikován

  4. Jumping Hill´s,: 3/34, 38.09 s, 4.09 tr. b., 3.96 m/s

  5. Jumping Hill´s,: 9/34, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  6. Zkouška LA2, 1/17, 51.71 s, 1.21 tr. b., 3.54 m/s

  7. Zkouška LA2, 2/16, 53.94 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  8. Jičín - Prvomájové závody - PLNO!, 01. 05. 2013

  9. Agility, Diskvalifikován

  10. Jumping,  9/44, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  11. Zka, : 4/12, 59.21 s, 5.21 tr. b., 3.21 m/s

  12. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  13. Agility I,: Diskvalifikován

  14. Agility II,  Diskvalifikován

  15. Jumping I, : 5/40, 38.44 s, 1.44 tr. b., 3.56 m/s

  16. Jumping II,  5/40, 43.84 s, 2.84 tr. b., 3.56 m/s

  17. Jumping III,  Diskvalifikován

  18. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  19. agility L,  Diskvalifikován

  20. jumping L, : 7/33, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  21. zkoušky LA2,: 2/11, 60.93 s, 7.93 tr. b., 2.82 m/s

  22. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  23. O pohár Purina ProPlan 2012, Diskvalifikován

  24. O pohár Purina ProPlan 2012, Diskvalifikován

  25. O pohár Purina ProPlan 2012,  Diskvalifikován

  26. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  27. AGILITY, 5/38, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.28 m/s

  28. JUMPING LA2, 3/13, 41.5 s, 5.5 tr. b., 3.23 m/s

  29. LA2, Eva Vrkočová: Diskvalifikován

  30. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  31. Agility,  2/20, 56.38 s, 7.38 tr. b., 3.19 m/s

  32. Jumping,  4/20, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  33. Zkouška,  2/11, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.44 m/s

  34. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš,16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  35. Ne-Agility L,  11/40, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.54 m/s

  36. Ne-Jumping L,  Diskvalifikován

  37. Ne- LA2,  5/16, 45.72 s, 6.72 tr. b., 3.3 m/s

  38. So-Agility L,  12/36, 50.03 s, 6.03 tr. b., 3.28 m/s

  39. So-Jumping L, 13/39, 44.47 s, 11.47 tr. b., 3.55 m/s

  40. So- LA2,  8/19, 52.08 s, 13.08 tr. b., 3.21 m/s

  41. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  42. AGILITY,  4/31, 56.64 s, 1.64 tr. b., 3.21 m/s

  43. JUMPING,  7/32, 43.75 s, 1.75 tr. b., 3.66 m/s

  44. LA2,  3/11, 56.79 s, 6.79 tr. b., 3.22 m/s

  45. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  46. Prvomájové závody agility Jičín 2012, 4/39, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  47. Prvomájové závody agility Jičín 2012, 16/39, 48.69 s, 10.69 tr. b., 3.22 m/s

  48. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Diskvalifikován

  49. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  50. AGILITY CACAg 34/121, 60.75 s, 28.75 tr. b., 2.72 m

  51. 1 MÍSTO MISTR REPUBLIKY PUDLŮ

 

ROK 2010

 


21.11. Jahodová bowle Kladno dis LA2 - dis
20.11. Jahodová bowle Kladno dis LA2 - dis 18 
03.10. OPSION 013 Havlovice 19 LA2 - 9VD 17
02.10. OPSION 013 Havlovice dis LA2 - 6VD 10 
05.09. Fitmin cup Česká Třebová dis LA2 - dis 
28.08. Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto 13 LA2 - 2V dis 
21.08. O pohár Purina Proplan Jičín 10 LA2 - 7VD dis 
14.08. O pohár Fitmin Žamberk LA2-dis LA2 - 1V dis 
13.08. O pohár Fitmin Žamberk LA2 - 6V 
07.08. OPSION 012 Havlovice 5 LA2 - 5VD dis 4
10.07. OPSION 011 Dvůr Král. n.L. 14 LA2 - 5V dis  
27.06. Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L. 22 dis 
26.06. Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L. 10 LA2 - dis 24 
12.06. Sultán cup Rýzmburk 1/24 LA2 - dis dis 8,
06.06. OPSION 010 Rozkoš 9 LA2 - 6VD dis
05.06. OPSION 010 Rozkoš 19 LA2 - 9VD 13
23.05. HOP SEM - HOP TAM Sezemice 16 LA2 - 10VD 8 
MR pudlů celkově - 3. místo!!!
02.05. MR pudlů Praha 15 dis
01.05. MR pudlů Praha 10 10 
24.04. Jarní závod Jičín 16 LA1 - 4VD dis 
05.04. Velikonoční beránek Třebíč dis LA1 - ? dis  
 

 

 ROK 2009

26.9. "Rýzmburský Pohár", Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová
13.m.  LA1-4D   LA1-1V


29.8. "Fitmin cup", Česká Třebová, rozhodčí: Eva Plíštilová
dis , LA1 - 4V

29.8. "Sárovecký Fin cup", Vysoké Mýto, rozhodčí: Alice Glöcknerová
dis,  LA1-7D,  20.m.

14.-15.8. "O pohár Fitmin", Žamberk, rozhodčí: Zdeněk Spolek
D ,21 M. LA1- 5 M 17M

27.-28.6. "Otevřené mistrovství východních Čech", Dvůr Král.n.L., rozhodčí: manželé Lukáčovi (SK)
27 M.  LA1 - 13M,  D,

DIS,  27 M, DIS.

6.6. "Sultán cup" Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová

Jump. 16 místo,   zkouška 4 místo

16.5. "Rychnovský Rarášek" Rychnov n.Kn., rozhodčí: Alice Glöcknerová

zkouška LA1 12 místo


9.5. "HOP SEM, HOP TAM" Sezemice, rozhodčí: Alice Glöcknerová

Jump. 18 místo,   zkouška 7 místo

 

25.-26.4. "Kirican a Miacis" Šumperk, rozhodčí: Eva Plíštilová

neděle : agility 10 misto

sobota : agility 20 místo

13.4. "Velikonoční beránek" Třebíč, rozhodčí: Lenka Pánková, Jitka

Agility 27 místo

 

 

 

 

 

 
 
 

 
 

Náhledy fotografií ze složky Aneta