Jdi na obsah Jdi na menu
 


Armina agility

24. 2. 2011

 

 

 

 

 

 

Výsledky

  1. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  2. Agility Hill´s,  Diskvalifikován

  3. Agility Hill´s,  Diskvalifikován

  4. Jumping Hill´s,  3/34, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  5. Jumping Hill´s,  15/34, 40.93 s, 16.93 tr. b., 3.69 m/s

  6. Zkouška LA3, 3m , 54.78 s, 6.78 tr. b., 3.29 m/s

  7. Zkouška LA3, 3/6, 59.67 s, 17.67 tr. b., 3.0 m/s

  8. Jičín - Prvomájové závody  01. 05. 2013

  9. Agility, 9/43, 49.49 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  10. Jumping,  11/44, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  11. Zka,  Diskvalifikován

  12. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  13. 1 MÍSTO V SOUČTU 

  14. Sobota 1  MÍSTO BĚHU MR PUDLŮ Neděle Dis. 

  15. Agility I, 7/40, 51.41 s, 0.41 tr. b., 3.5 m/s

  16. Agility II,  Diskvalifikován

  17. Jumping I,  4/40, 38.23 s, 1.23 tr. b., 3.58 m/s

  18. Jumping II, 25/40, 47.22 s, 16.22 tr. b., 3.3 m/s

  19. Jumping III,  8/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  20. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  21. CACIAg , : 48/60, 63.08 s, 26.08 tr. b., 2.82 m/s

  22. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  23. Agility individuals,  Diskvalifikován

  24. Jumping individuals,  56/98, 44.05 s, 13.05 tr. b., 3.5 m/s

  25. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  26. agility L,  10/34, 45.44 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  27. jumping L,  Diskvalifikován

  28. zkoušky LA3,  3/8, 58.43 s, 11.43 tr. b., 3.18 m/s

  29. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  30. O pohár Purina ProPlan 2012,  5/41, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  31. O pohár Purina ProPlan 2012,  Diskvalifikován

  32. O pohár Purina ProPlan 2012,  Diskvalifikován

  33. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  34. AGILITY, 10/38, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  35. JUMPING LA3 dis

     zkouška LA 3  Diskvalifikován

  1. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  2. Agility,  1/20, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.65 m/s

  3. Jumping,  3/20, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  4. Zkouška,  Diskvalifikován

  5. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš,16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  6. Ne-Agility L,  4/40, 47.25 s, 2.25 tr. b., 3.77 m/s

  7. Ne-Jumping L, 8/39, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  8. Ne- LA3 2/11, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  9. So-Agility L,  6/36, 41.7 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

 

 

  1. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  2. AGILITY 8/31, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  3. JUMPING: Diskvalifikován

  4. LA3: 3/5, 53.77 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  5. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  6. Prvomájové závody agility Jičín 20122/12, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.3 m/s

  7. Prvomájové závody agility Jičín 201213/39, 46.1 s, 23.1 tr. b., 3.08 m/s

  8. Prvomájové závody agility Jičín 2012Diskvalifikováno

 

 

ROK - 2010

 

 

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška Agility Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  6  LA3 - dis  9  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  dis  LA3 - dis  3/36  6,44
 01.05.  MR pudlů Praha  dis    8  5
 02.05.  MR pudlů Praha  17    10  
   MR pudlů celkově - dis  6      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  30  LA2 - 3V  7  7
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  LA2 - 3V  dis  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  22  LA2 - dis  dis  1
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  dis  LA2 - dis  2/24  7,2
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  LA2 - 11VD  13  4
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  23    21  1
     dis      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  12  LA2 - 9V  12  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  dis  LA2 - 6VD  5  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-3/14  LA2 - 5V  7  10,42
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  dis  LA2 - 6V  18  7
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  9  LA2 - 7VD  dis  4
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  2/15  LA2 - 2V    12,75
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - dis  8  1
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  7  LA2 - 6V  15  7
 20.10.  Jahodová bowle Kladno  9  LA2 - 8V  dis  7
 21.10.  Jahodová bowle Kladno  18  LA2 - 9VD  3/15  8,6

Armina Bílý Bohém Dat. Závod + místo

Jump. Zkouška Agility


05.04. Velikonoční beránek Třebíč 6 m LA3 - dis 9 m

24.04. Jarní závod Jičín dis LA3 - dis 3m

1.05. MR pudlů Praha dis 8

2.05. MR pudlů Praha 17

MR pudlů celkově - dis 6

23.05. HOP SEM - HOP TAM Sezemice 3 m, LA2 - 3V  

5.06. OPSION 010 Rozkoš dis LA2 - 3V dis 

6.06. OPSION 010 Rozkoš 22m, LA2 - dis 

12.06. Sultán cup Rýzmburk dis LA2 - dis 2m

26.06. Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L. 4m LA2 - 11VD 13 m

27.06. Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L. 23 m 21 m
dis

 

10.07. OPSION 011 Dvůr Král. n.L. 12 m LA2 - 9V m12 m

7.08. OPSION 012 Havlovice dis LA2 - 6VD m, 5 m

13.08. O pohár Fitmin Žamberk LA2 - dis

14.08. O pohár Fitmin Žamberk LA2-3 m LA2 - 5V m 7m 

21.08. O pohár Purina Proplan Jičín dis LA2 - 6V m 18 m 7 m

 

28.08. Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto 9 m LA2 - 7VD m dis 

05.09. Fitmin cup Česká Třebová 2 m LA2 - 2V m 12 m 

02.10. OPSION 013 Havlovice dis LA2 - dis 8 m

03.10. OPSION 013 Havlovice 7m, LA2 - 6V m,15 m

20.10. Jahodová bowle Kladno 9 m,LA2 - 8Vm dis 

21.10. Jahodová bowle Kladno 18m, LA2 - 9VDm, 3m,

 

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška Agility Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  6  LA3 - dis  9  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  dis  LA3 - dis  3/36  6,44
 01.05.  MR pudlů Praha  dis    8  5
 02.05.  MR pudlů Praha  17    10  
   MR pudlů celkově - dis  6      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  30  LA2 - 3V  7  7
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  LA2 - 3V  dis  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  22  LA2 - dis  dis  1
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  dis  LA2 - dis  2/24  7,2
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  LA2 - 11VD  13  4
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  23    21  1
     dis      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  12  LA2 - 9V  12  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  dis  LA2 - 6VD  5  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-3/14  LA2 - 5V  7  10,42
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  dis  LA2 - 6V  18  7
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  9  LA2 - 7VD  dis  4
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  2/15  LA2 - 2V    12,75
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - dis  8  1
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  7  LA2 - 6V  15  7
 20.10.  Jahodová bowle Kladno  9  LA2 - 8V  dis  7
 21.10.  Jahodová bowle Kladno  18  LA2 - 9VD  3/15  8,6
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška Agility Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  6  LA3 - dis  9  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  dis  LA3 - dis  3/36  6,44
 01.05.  MR pudlů Praha  dis    8  5
 02.05.  MR pudlů Praha  17    10  
   MR pudlů celkově - dis  6      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  30  LA2 - 3V  7  7
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  LA2 - 3V  dis  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  22  LA2 - dis  dis  1
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  dis  LA2 - dis  2/24  7,2
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  LA2 - 11VD  13  4
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  23    21  1
     dis      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  12  LA2 - 9V  12  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  dis  LA2 - 6VD  5  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-3/14  LA2 - 5V  7  10,42
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  dis  LA2 - 6V  18  7
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  9  LA2 - 7VD  dis  4
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  2/15  LA2 - 2V    12,75
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - dis  8  1
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  7  LA2 - 6V  15  7
 20.10.  Jahodová bowle Kladno  9  LA2 - 8V  dis  7
 21.10.  Jahodová bowle Kladno  18  LA2 - 9VD  3/15  8,6
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška Agility Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  6  LA3 - dis  9  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  dis  LA3 - dis  3/36  6,44
 01.05.  MR pudlů Praha  dis    8  5
 02.05.  MR pudlů Praha  17    10  
   MR pudlů celkově - dis  6      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  30  LA2 - 3V  7  7
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  LA2 - 3V  dis  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  22  LA2 - dis  dis  1
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  dis  LA2 - dis  2/24  7,2
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  LA2 - 11VD  13  4
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  23    21  1
     dis      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  12  LA2 - 9V  12  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  dis  LA2 - 6VD  5  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-3/14  LA2 - 5V  7  10,42
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  dis  LA2 - 6V  18  7
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  9  LA2 - 7VD  dis  4
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  2/15  LA2 - 2V    12,75
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - dis  8  1
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  7  LA2 - 6V  15  7
 20.10.  Jahodová bowle Kladno  9  LA2 - 8V  dis  7
 21.10.  Jahodová bowle Kladno  18  LA2 - 9VD  3/15  8,6

 

 

 

 ROK 2009 

26.9. "Rýzmburský Pohár", Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová

Armina
 
 6 - M  D LA3 - 2 - M

 

12.-13.9. "Mistrovství České republiky" Žamberk, rozhodčí: Per Berg Kirkevold(NO), Alice Glöcknerová, Veronika Vostrá

ARMINA  CACIAg

   23 - M    
JEDNOTLIVCI     D    
DRUŽSTVA      D    

 

29.8. "Fitmin cup", Česká Třebová, rozhodčí: Eva Plíštilová

ARMINA  D  1 - M  

 

29.8. "Sárovecký Fin cup", Vysoké Mýto, rozhodčí: Alice Glöcknerová

 

ARMINA

 D  D 18 - M

 

14.-15.8. "O pohár Fitmin", Žamberk, rozhodčí: Zdeněk Spolek

ARMINA  D  9 - M  3 - M

 

27.-28.6. "Otevřené mistrovství východních Čech", Dvůr Král.n.L., rozhodčí: manželé Lukáčovi (SK)
V CELKOVÉM SOUČTU DRUHÁ

ARMINA  9 - M  LA3 17 - M  6 - M
ARMINA  12 - M   D  6 - M

 

6.6. "Sultán cup" Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová

 

ARMINA

 D  LA6 - 1M  14 - M

 

 

23.-24..5. "ROZKOŠ 2009" Česká Skalice, rozhodčí: Iveta a Roman Lukáčovi (SK)

ARMINA  20 - M LA3 - 9  15 - M
ARMINA 16-M LA3 - 10-M  8-M

16.5. "Rychnovský Rarášek" Rychnov n.Kn., rozhodčí: Alice Glöcknerová

 

ARMINA 12-M 8-M D

9.5. "HOP SEM, HOP TAM" Sezemice, rozhodčí: Alice Glöcknerová

ARMINA D 1 V 10-M

 

2.-3.5. "MR pudlů" Praha, rozhodčí: Antonín Grygar, Manuel Alff(LU)
CELKOVĚ DRUHÁ NA MR.ČR

ARMINA 13-M 17-M 2-M
ARMINA 13-M 12-M 15-M

25.-26.4. "Kirican a Miacis" Šumperk, rozhodčí: Eva Plíštilová

ARMINA  D 1.M 9-M

 

ARMINA  4-M D D

13.4. "Velikonoční beránek" Třebíč, rozhodčí: Lenka Pánková, Jitka Novotná

ARMINA  D 15-M 12-M

 

 

ROK  2008

 

19.10. "Východočeský pohár", Letohrad, rozhodčí: Lenka Pánková

 

Armina 9.m. LA2 - dis dis

27.9."Rýzmburský pohár", Rýzmburk, rozhodčí: Jiřina Strnadová

 

Armina 9.m. LA2 - 2V LA2 - 1V

20.9. "Dubenecký pohár + MR kolií" Dubenec, rozhodčí: Veronika Vostrá

 

Armina 16.m. LA2 - 2V 13.m.

6.-7.9. Mistrovství České republiky v agility,
Mladá Boleslav
rozhodčí: Jon Olson (N), Kees Stoel (NL), hl.rozhodčí: Zdeněk Spolek
JEDNOTLIVCI

 

Armina dis 46.m. dis

 

Eva a Vašci
Eva Vrkočová + Armina
dis 18.m. dis


23. 8. "O pohár Purina Proplan" Jičín, rozhodčí: Zdeněk Spolek

 

Armina 4.m. LA2 - dis 5.m.

 

15. - 16. 8. "O pohár Fitmin" Žamberk, rozhodčí: Zdeněk Spolek

Armina LA2-6V 7.m. dis dis

21.- 22.6. Otevřené mistrovství východních Čech v agility, Dvůr Králové n.L.: rozhodčí :Lenka Pánková, Alice Glocknerová

 

  Neděle 

Armina 7.m. LA2 - 3.m.V dis

 neděle

 

Armina 15.m. LA2 - dis 11.m.

7.-8.6. "Sultán cup" - Rýzmburk, rozhodčí: Alice Glocknerová             

 

Armina 14.m. LA2 - dis LA2+3 - 11.m.

24.-25.5. "ROZKOŠ 2008" - Rozkoš, rozhodčí: I.+R.Lukáčovi (SK)

NEDĚLE 25.5.

 

Armina LA2+3 - dis LA2 - dis LA2+3 - dis

SOBOTA 24.5.

 

Armina LA2+3 - 5.m. LA2 - dis LA2+3 - 8.m.

10.5. "Hop sem, hop tam" - Sezemice, rozhodčí: Zdeněk Spolek

 

 

Armina LA2+3 - 7.m. LA2 - 2V LA2+3 - 9.m.

 

3.5. "Rychnovský Rarášek" - Rychnov n.Kn., rozhodčí: Eva Plíštilová    

 

Armina 8.m. LA2 - dis 20.m.

26. - 27.4. Kirican a Miacis Šumperk, rozhodčí: Mgr. Jiřina Strnadová

Neděle 27.4.

Armina Bílý Bohém dis LA2 - 1VD 5.m.

 

Sobota 26.4.

Armina Bílý Bohém 2.m. LA2 - 3V 8.m.

24.3. Velokonoční beránek 2008 - Třebíč, rozhodčí: Lenka Pánková

 

Armina Bílý Bohém 8.m. LA2 - 6VD dis

22. - 23.3. MR pudlů, Praha - Letňany

 

Armina Bílý Bohém MR pudlů kategorie LA - 1. místo

 
Agility LA - 10.m.
  Agility LA (2) - 13.m.
  Jumping LA - 4.m.
  Jumping LA(2) - 20.m.

 

26. - 27.1. Krakatit 005 - Malé Svatoňovice - rozhodčí: Lenka Pánková
Neděle 25. 1.

 

Armina Bílý Bohém 4.m. LA2 - dis 10.m.

ROK 2007

 

22.9. "Novosvětské podzimní radovánky" Dvůr Králové n. L.
Jumping LA -?, Zkouška LA2 - 6.m., Agility cross - 23.m.  
15. - 16.9. MČR v agility Žamberk
Jumping jednotlivci - 39.m.
Agility jednotlivci - 51.m.                                                    

1.9. "Sárovecký Fin cup" Vysoké Mýto
 
Jumping LA -22.m., Zkouška LA2 - 10.m., Agility LA - 7.m. 
25.8. "O pohár PURINA PROPLAN JIČÍN
Jumping LA - 16.m., Zkouška LA2 - 2.m., Agility LA - 4.m.
17. - 18.8. "O pohár Fitmin" Žamberk
Sobota 18.8.
Jumping LA2 - 6.m., Zkouška LA2 - 6.m., Agility LA - 10.m.  
Pátek 17.8.
Zkouška LA2 

30.6.  Kostelecké agility - Kostelec nad Orlicí
Agility- 4.m.  zkoušky LA 2 - 8. m .
23. - 24.6. INTERCANIS Brno
Jumping A LA - 14.m., Jumping C LA - 16.m., Agility B LA - 17.m.
Součet všech jumpingů a agility - 30. místo

16.6. Snoopyho pohár - Dubec
Agility LA - 5.m., Jumping LA - 26.m.
9.- 10.6. Sultán Cup 2007 - Rýzmburk
Sobota 9.6.
Jumping LA2+3 - 14.m.
V sobotu byla na těchto závodech vyhlášena soutěž jednotlivých ZKO a OSA, které zastupovali nejméně čtyři týmy . Týmy z naší ZKO společně obsadily
  2.místo !!! Cenou nám byl výborný obří koláč.
Neděle 10.6.
Zkouška LA2 - 8.m., Jumping LA2+3 - 7.m.

 

26.- 27.5. ROZKOŠ 2007 - Česká Skalice
Sobota 26.5.
Armina Bílý Bohém

Zkouška LA2 - 11.m.,Jumping LA - 2.m.
Neděle 27.5.
Armina Bílý Bohém

Jumping LA - 17.m.

12.5. Hop sem, hop tam! Sezemice
Armina Bílý Bohém
Agility LA2+3 - 12.m., Jumping LA2+3 - 7.m.

21.4. Snoopyho jarní zkoušky Dubenec

Armina Bílý Bohém
Zkouška LA2 - 10.m.

5.5. Rychnovský rarášek Rychnov nad Kněžnou
Armina Bílý Bohém
Agility LA - 24.m., Jumping LA - 10.m.
28. - 29.4. Praha Letňany
Sobota 28.4.     Armina Bílý Bohém    Agility LA - 15.m., Jumping LA - 19.m.

Neděle 29.4.    Armina Bílý Bohém       Agility LA - 11.m.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ARMINA BÍLÝ BOHÉM