Jdi na obsah Jdi na menu
 


ARMINKA

27. 7. 2015

ARMINA BÍLÝ BOHÉM

Armince se moc běhat nechtělo, tak začínala trénovat teprve v šestnácti  měsících, ale učila se rychle a nejvíce se ji líbily zónovky. Že se parkur běží, jak panička ukazuje, to ji moc nezajímalo, rozhlédla se a šup na kladinu nebo na Áčko, tam zapózovala divákům, rozhodčí nás diskl a mohly jsme jít,  jak se říká od válu. Dlouho jsem bojovala s tím, že skončím, bylo to prostě o nervy.

​Ale jak to tak bývá pak se hlavně uklidnila panička a Arminka začala běhat jak mnozí říkali na dálkové ovládání, někdy to i vypadalo, že mě ani nepotřebovala. Vybojovala spoustu pohárů a medailí.

M. R. pudlů 2011

 NA M.R. PUDLŮ KTERÉ SE KONALO 14. - 15. 5 2011

MĚ UDĚLALI HOLKY VELKOU RADOST. V SOBOTU SE ARMINKA  UMÍSTILA V OTEVŘENÉM ZÁVODĚ PO SOUČTU JAMPU A AGILIT NA KRÁSNÉM DRUHÉM MÍSTĚ. 

V MISTROVSLÉM BĚHU BYLA PRVNÍ NAŠTĚSTÍ JSEM SE TO DOZVĚDĚLA AŽ V NEDĚLI RÁNO A TAK JSEM SE V POHODĚ VYSPOLA JINAK BYCH ASI BYLA CELOU NOC NERVÓZNÍ.  ANETKA DOBĚHLA PÁTÁ. TAK, ŽE JSEM V NEDĚLI STARTOVALA NEJDŘÍVE S ANETKOU A TO DOBĚHLA TŘETÍ BOHUŽEL JI TO NESTAČILO NA OBHAJOBU LOŇSKÉHO TŘETÍHO MÍSTA A TAK V CELKOVÉM HODNOCENÍ SKONČILA ČTVRTÁ.

ARMINKA STARTOVALA JAKO POSLEDNÍ ,  BYLY TO DOST VELKÉ NERVY. BĚŽELA KRÁSNĚ  A TAK SI DOBĚHLA PRO PRVNÍ MÍSTO. PO LOŇSKÉM DISKU ( ZA KTERÝ NEMOHLA, PANIČKA ZAPOMĚLA NA POVEL A TAK SE NA PŘEDPOSLEDNÍ PŘEKÁŽCE DISKLA).

DALA SI O TŘI DNY DŘÍVE KRÁSNÝ DÁREK KE SVÝM OSMÝM NAROZENINÁM.

ARMÍNKA MÁ JIŽ VÍCE TYTULŮ V ROCE 2009 BYLA   DRUHÁ,

 V ROCE   2008  PRVNÍ